Test za roditelje

Test za roditelje

Obrazovne institucije
Obrazovni servisi

Učitelji i nastavnici Savremene osnovne škole

Savremeni predavači i pedagozi za maksimalne dečje rezultate

S ponosom vam predstavljamo pažljivo izabrani kadar Savremenog edukativnog sistema. Ovi sjajni ljudi se staraju da vaša deca iz škole izađu sa znanjem, ali i osmehom.

Jasmina Franolić

Direktorka

Branka Đurović

Učiteljica

 

Danijela Kleut

Učiteljica

Mirjana Ilić

Učiteljica

Mirjana Kitanović

Učiteljica

 

Persida Petrović

Učiteljica

Maja Matić

Učiteljica

Sara Popov Petrović

Nastavnica spskog jezika i književnosti

 

Melanija Savić

Nastavnica engleskog jezika

 

Tatjana Kovačević

Nastavnica francuskog jezika

 

Ljiljana Vuković

Nastavnica matematike

Sanja Bogdanović

Nastavnica istorije

Dijana Šarac

Nastavnica biologije

 

Senada Nikolić

Nastavnica geografija

Mladen Stanković

Nastavnik fizičkog vaspitanja

Milica Bulatović

Nastavnica muzičke kulture

Branka Spajić

Nastavnica robotike

Milić Vukojičić

Nastavnik ICT

 

Saša Ivakić

Nastavnik  robotike

 

Uroš Krstović

Saradnik za vannastavne aktivnosti

 

Kristina Turudić 

Školski psiholog

Milica Zorić

Savetnica za edukaciju i upis

Milica Nikić

Savetnica za edukaciju i upis

Milena Tarbuk

Psiholog

Savremeni tim

Katarina Đunisijević
Katarina Đunisijević
Suzana Radovanov
Suzana Radovanov
Marija Kovački
Marija Kovački
Vidak Pejović
Vidak Pejović
Zorana Nedeljković
Zorana Nedeljković
Darinka Rajković
Darinka Rajković
Biljana Đorđević
Biljana Đorđević
Isidora Rakić
Isidora Rakić
Milena Tarbuk
Milena Tarbuk
Milica Nikić
Milica Nikić
Zorana Živanović
Zorana Živanović
Milica Zorić
Milica Zorić
Miloš Prodanović
Miloš Prodanović
Uroš Krstović
Uroš Krstović
Tatjana Koluvija
Tatjana Koluvija
Marija Milić
Marija Milić
Ivan Eftimov
Ivan Eftimov
Tatjana Vilček
Tatjana Vilček
Uroš Subotić
Uroš Subotić
Darko Tmušić
Darko Tmušić
Vladimir Milošević
Vladimir Milošević
Nadežda Golubović
Nadežda Golubović
Ana Vlašić
Ana Vlašić
Aleksandra Strugar
Aleksandra Strugar
Andrej Bunjac
Andrej Bunjac
Marija Panić
Marija Panić
Nataša Timotijević
Nataša Timotijević
Zorica Jelić
Zorica Jelić
Jovana Živković
Jovana Živković
Ljubica Krstić
Ljubica Krstić
Tamara Solomun
Tamara Solomun
Ana Brkić
Ana Brkić
Ana Marjanović
Ana Marjanović
Miloš Grubješić
Miloš Grubješić
Stefan Radojičić
Stefan Radojičić
Tamara Rajinac
Tamara Rajinac
Slobodan Stijačić
Slobodan Stijačić
Zorana Živanović
Zorana Živanović
Ivan Matejić
Ivan Matejić
Milan Milenković
Milan Milenković
Ana Vasilić
Ana Vasilić
Marko Piljević
Marko Piljević
Ana Tadić
Ana Tadić
Jelena Spasojević
Jelena Spasojević
Draško Beguš
Draško Beguš
Filip Lončar
Filip Lončar
Tamara Ćalić
Tamara Ćalić
Ivan Čavić
Ivan Čavić
Sandra Belić
Sandra Belić
Milica Ivanović
Milica Ivanović
Nina Došlov
Nina Došlov
Natalija Stanković
Natalija Stanković
Sofija Kotur
Sofija Kotur
Dubravka Rajić
Dubravka Rajić
Bojana Vidović
Bojana Vidović
Milica Aleksić
Milica Aleksić
Marija Pilčević Tomašević
Marija Pilčević Tomašević
Jovana Bojović
Jovana Bojović
Sanja Drobnjaković
Sanja Drobnjaković
Marija Crvenko
Marija Crvenko
Zorana Putniković
Zorana Putniković
Mirjana Vasić Adžić
Mirjana Vasić Adžić
Aleksandra Rakić
Aleksandra Rakić
Tijana Rajić
Tijana Rajić
Prijavite se

Upis za generaciju 2020/21. je otvoren!

Kliknite na ovaj link da se prijavite »