Mladen Stanković
Nastavnik fizičkog vaspitanja

Nastavnik fizičkog vaspitanja i sporta Mladen Stanković završio je master studije na Beogradskom univerzitetu, na smeru Akademske studije – TiT Fudbala. Profesionalno iskustvo u radu sa decom od 4 do 15 godina stekao je u školama sporta i u osnovnim i srednjim školama, gde je nastavu usklađivao prema uzrastima. U radu nastoji da na zanimljiv i inovativan način kod dece razvije ljubav prema sportu.

Mladen se godinama aktivno bavio igranjem fudbala, a u toku studija se istakao i praktičnim i volonterskim radom u školama rukometa i fudbalskim klubovima. U slobodno vreme na različitim dečjim kampovima organizuje poligone motoričkih sposobnosti, poligon tradicionalnih igara i kreativne projekte za animaciju dece.

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!