Milica Nikić
Savetnica za edukaciju i upis

Milica Nikić je diplomirala na Geografskom fakultetu u Beogradu. Radno iskustvo stekla je kao praktikant u Odeljenju za geografsko-informacione sisteme (GIS), u Sekretarijatu za saobraćaj. Još tokom studija volontirala je i u nevladinoj organizaciji koja se bavi neformalnim obrazovanjem dece i mladih. Pored rada sa decom i mladima različitog uzrasta, njeno radno angažovanje zasnivalo se i na organizaciji i koordinaciji rada same organizacije.

Kao savetnica za edukaciju i upis u Savremenoj osnovnoj školi, Milica se svakodnevno trudi da svim roditeljima pruži što više informacija, imajući u vidu važnost pravog odabira prilikom upisa u osnovnu školu. Svojim savetima želi da pomogne roditeljima da budu sigurni u svoju odluku da je Savremena osnovna škola prava škola za njihovo dete.

Slobodno vreme najviše provodi sa porodicom i prijateljima, obožava prirodu i planinarenje.

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!