Savrmeni osnovci osvojili čak 13 medalja u martu!

/ / Blog / 25.03.2024

Talenti Savremene škole sijaju kroz akademska i vannastavna dostignuća

Ponosni na naše učenike

Učenici Savremene škole ostvarili su izuzetne uspehe na različitim takmičenjima, potvrđujući posvećenost škole podršci njihovih akademskih i vannastavnih talenata.

Ponosni na naše osnovce i njihova akademska i sportska dostignuća

• Koča Bosiljkić (III-3) – Osvojio dve srebrene medalje na međunarodnom takmičenju „Super Enpi Kup” u kategorijama Individualna kata i Grupna kata (2014/2015 godište).
  • Andrej Glišović (III-1) – Osvojio drugo mesto na teniskom turniru za uzrast 12 godina (3 godine stariji od njega).
  • Simon Osečanski (II-3) – Zauzeo drugo mesto na međunarodnom takmičenju u džudou „Trofej Beograda”.
  • Nikša Janjušević (II-2) – Drugo mesto na takmičenju u karikaturi Čarli Čaplina „Mali Pjer”.
  • Lora Krasimirova Želeva (II-1) – Prvo mesto na takmičenju iz plesa „International Dance Open”.
  • Simona Laketić (II-1) je osvojila drugo mesto na plesnom takmičenju „5678” u Rumi.
  • Emili i Kira (III-2) – Osvojile prvo mesto u latino plesu.
  • Ivona Jovanović (II-3) – Osvojila drugo mesto na „Dance Fest” u Novom Sadu.
  • Sergej Tabaković (III-2) – Plasirao se na okružno takmičenje iz matematike.
  • Petar Stamenić (V-1) – Osvojio je treće mesto na opštinskom takmičenju iz bioloigije.
  • Natalia Damjanov (VI-1) – Osvojila je treće mesto na opštinskom takmičenju iz biologije.
  • Sofia Damjanov (VIII-1) – Osvojila drugo mesto na opštinskom takmičenju iz biologije.

Bravo za mlade talente

Uspeh učenika Savremene škole na raznim takmičenjima pokazuje njihovu posvećenost i strast prema učenju i samoizražavanju. Ovi rezultati naglašavaju kako škola podstiče svaku individuu da razvija svoje talente i teži izvrsnosti, potvrđujući vrednost podrške i motivacije u ostvarivanju ličnih i kolektivnih ciljeva.