Dan u pidžamama: Neobičan petak u Savremenoj

/ / Blog / 26.04.2024

Dan u pidžamama: Neobičan petak u Savremenoj

Četvrtaci proslavili poslednji dan pred Uskršnji raspust u pidžamama i sa plišanim prijateljima

Savremena je uoči Uskršnjeg raspusta organizovala neobičan i veseli dan. Četvrtaci su dočekali raspust u šarenim pidžamama, pretvarajući školu u mesto puno smeha i igre.

Dan za pamćenje

Svi učenici četvrtog razreda došli su u školu obučeni u svoje omiljene pidžame, noseći sa sobom i svoje omiljene plišane igračke. Učionice su se pretvorile u prave spavaće sobe, gde su đaci delili priče sa svojim plišanim prijateljima, uživajući u opuštenoj atmosferi. Veselje i smeh ispunili su hodnike, dok su učitelji podržali duh dana oblačeći i sami svoje najudobnije pidžame. Ova jedinstvena proslava poslednjeg dana pred Uskršnji raspust ostavila je učenicima ne samo radost i opuštenost, već i posebne uspomene koje će pamtiti dugo nakon povratka iz raspusta.