Fantastična proslava kraja prvog polugodišta u našoj školi

/ / Blog / 03.01.2024

Fantastična proslava kraja prvog polugodišta u našoj školi

Ispratili smo 2023. godinu sa stilom

Kraj prvog polugodišta u našoj školi proslavljen je na poseban način: učenici su se okupili u školskom dvorištu i napravili nezaboravnu žurku.

Muzika je odjekivala iz svakog ćoška, a učenici su se takmičili u najzabavnijim plesovima. Neki su izvodili čuvene plesne korake iz popularnih muzičkih spotova, dok su drugi izmišljali svoje korake na licu mesta, što je izazvalo valove smeha i oduševljenja.

Zabava u svakoj učionici

Poslednji dan prvog polugodišta bio je rezervisan i za gledanje filmova, igranje društvenih igara i uživanje u pravoj gozbi koju su učenici priredili. Proslavili smo sve uspehe iz prve polovine školske godine i rešili da ćemo u narednom polugodištu biti još bolji.

Za delić atmosfere posetite naše društvene mreže Facebook i Instagram i pogledajte kako je žurka izgledala.