Izuzetni uspesi na takmičenjima iz stranih jezika

/ / Blog / 09.02.2024

Izuzetni uspesi na takmičenjima iz stranih jezika

Evo fantastičnih rezultata naših učenika

Uspesi na takmičenjima iz stranih jezika postali su sada već tradicija u našoj školi. Ove godine, plasmani naših vrednih učenika i učenica naročito su blistavi! Nakon iscrpnih i detaljnih priprema, naši učenici postigli su sledeće rezlutate.

Takmičenje iz engleskog za sedmake i osmake

Na opštinskom takimčenju iz engleskog jezika održanom 04.02.2024. godine, za učenike sedmog i osmog razreda, koje je održano u OŠ „Jovan Sterija Popović,” naši učenici su osvojili sledeća mesta:

Tara Ponjević 7-1 1.mesto u specijalnoj kategoriji, nastavnica Danica SImović
Dunja Blagojević 7-2 2. mesto u opštoj kategoriji, nastavnica Bojana Bošković
MIhailo Vukotić 7-3 3. mesto u opštoj kategoriji, nastavnica Tanja Mihajlović
Natalija Valjaervić 8-1 2. mesto u opštoj kategoriji, nastavnica Melanija Savić

Natalija i njena dupla medalja

Posebno smo ponosni na našu učenicu Nataliju Valjarević koja je osvojila i 2. mesto iz nemačkog jezika na opštinskom takmičenju, a nastavnica koja ju je pripremala je Ljubinka Stanić. Takmičenje je održano u OŠ „Kneginja Milica”.

U Savremenoj osnovnoj školi, negujemo svakog učenika kao jedinstvenu individuu, prilagođavajući nastavni proces njihovim specifičnim potrebama, interesovanjima i tempom učenja. Ovaj pristup omogućava nam da otkrijemo i razvijemo talente svakog učenika, pružajući im ne samo akademsko znanje, već i veštine kritičkog mišljenja, samostalnog učenja i globalne svesti koje su ključne za uspeh u savremenom svetu.

Naša posvećenost personalizovanoj nastavi i sveobuhvatnom razvoju učenika stvara temelj na kojem se izgrađuju ne samo školski uspesi, već i budući životni uspesi svakog našeg učenika.