Ljubavna pošta stigla u Savremenu osnovnu školu!

/ / Blog / 14.02.2024

Ljubavna pošta stigla u Savremenu osnovnu školu!

Učenički parlament Savremene osnovne škole uveo kutiju za poruke simpatijama

U duhu proslave Dana zaljubljenih, učenički parlament Savremene osnovne škole pokrenuo je jedinstvenu akciju postavljanjem kutije za poruke namenjene simpatijama.

Ko kaže da ljubavne poruke nisu IN?

Svaki učenik ima priliku da napiše poruku svojoj simpatiji, koju će zatim članovi učeničkog parlamenta pažljivo odneti osobi kojoj je namenjena. Ovaj poduhvat podstiče izražavanje emocija na zdrav i kreativan način, pružajući učenicima jedinstvenu priliku da nekome uljepšaju dan i možda čak započnu novo prijateljstvo ili ljubavnu priču.

Ova akcija je pun pogodak za sve one koji su hteli da kažu: „Hej, sviđaš mi se!” ali nisu znali kako. Sada imaju savršenu priliku, jer su članovi parlamenta postali Kupidonovi pomagači.

Na sam Dan zaljubljenih su sve poruke soritrane, pa su ih članice Parlamenta tokom 3. časa razdelile. Kažu da su reakcije onih koji su primi bile veoma simpatične, a posebno su bili iznenađeni oni koji su dobili i poklončić.

Slavljenje ljubavi u Savremenoj

Inicijativa učeničkog parlamenta za Dan zaljubljenih još jednom pokazuje kako Savremena osnovna škola vrednuje ljubav, prijateljstvo i međusobno poštovanje. Postavljanjem kutije za poruke, škola slavi ljubav u svim njenim oblicima, podstičući učenike na otvorenost i empatiju. Ovaj divan poduhvat ne samo da jača zajedništvo među učenicima, već stvara i atmosferu punu podrške, razumevanja i, pre svega, ljubavi.