Mlađi razredi su došli oduševljeni iz Akademije 28 i sada znaju: „Ko prirodu prlja, ima da nadrlja”

/ / Blog / 25.04.2024

Edukativna predstava o ekologiji, nasilju i zavisnosti od tehnologije

Učenici od prvog do četvrtog razreda naše škole proveli su inspirativno prepodne učestvujući u edukativnoj predstavi „Ko prirodu prlja, ima da nadrlja” u Akademiji 28, fokusirajući se na važnost ekološke svesti i društvene odgovornosti.

Učenje kroz zabavu

Mlađi razredi imali su priliku da u pozorištu Akademija 28 gledaju predstavu „Ko prirodu prlja, ima da nadrlja”. Predstava je deo obrazovnog projekta koji obrađuje tri važne teme: ekološku neosvešćenost, borbu protiv nasilja i zavisnost od savremene tehnologije, uključujući mobilne telefone, video igre i društvene mreže.

Projekat je namenjen deci uzrasta 4-10 godina i ima za cilj da podstakne razmišljanje i razgovor među mladima o ovim važnim društvenim problemima. Predstava je izuzetno inspirisala naše učenike i pomogla im da bolje razumeju kako svojim ponašanjem mogu pozitivno uticati na okruženje.