Odeljenje III-1 Savremene osnovne škole šampion Opštinskog takmičenja DEMUS!

/ / Blog / 29.02.2024

Odeljenje III-1 Savremene osnovne škole šampion Opštinskog takmičenja DEMUS!

Mladi talenti osvojili prvo mesto u kategoriji za najraspevanije odeljenje

U velikom stilu, odeljenje III-1 Savremene osnovne škole dominiralo je na Opštinskom takmičenju na Dečijim muzičkim svečanostima-DEMUS, osvajanjem prvog mesta u kategoriji za najraspevanije odeljenje. Ovaj uspeh otvara vrata za dalje takmičenje na gradskom nivou, koje se očekuje sa nestrpljenjem.

Trijumf na opštinskom nivou

Njihova izvedba, koja je bila ispunjena strašću i preciznošću, osigurala im je plasman na predstojeće gradsko takmičenje. Ovaj uspeh je rezultat nekoliko nedelja predane vežbe i posvećenosti celog odeljenja, i njihove učiteljice, a sjajnom timu su se priključili i Milica, Đina, Kristina i Vuk iz odeljenja III-3.

S nestpljenjem čekamo gradsko takmičenje
Naši raspevani trećaci sada se okreću pripremama za gradsko takmičenje koje će se održati u Dečijem kulturnom centru (DKC-u) u martu. Nagrada u vidu ploče, koja će krasiti prostorije Savremene osnovne škole do sledećeg takmičenja, služi kao trajni podsetnik na njihov uspeh i inspiracija za sve učenike škole.

Pobeda na Opštinskom takmičenju je samo početak putovanja za odeljenje III- 1. Sa ambicijama koje sežu daleko izvan okvira školskih zidova, ovi mladi talenti su spremni da se suoče sa novim izazovima i nastave da šire svoju ljubav prema muzici. Savremena osnovna škola stoji čvrsto iza svojih učenika, podržavajući ih u svakom koraku na putu ka muzičkoj izvrsnosti.