Održana je radionica pravilnog pranja posuđa

/ / Blog, Life Skills, Životne veštine / 11.12.2023

Održana je radionica pravilnog pranja posuđa

Učili smo i zabavljali se u isto vreme

Danas, 11. decembra, u okviru Life Skills programa, održana je informativna radionica o pravilnom pranju posuđa.

Učenici su imali priliku da saznaju koja su to sredstva potrebna za pravilno pranje posuđa. Nakon informativnog dela svaki učesnik je imao priliku da ono što je saznao primeni u praksi.

Razmena iskustva

Radionica ne samo da je bila edukativnog karaktera već je učenicima pružila priliku i da se opuste i uživaju u aktivnostima koje su im omogućile da razmene svoja iskustva i savete o pranju posuđa sa ostalima. Zabava i interakcija tokom radionice doprineli su pozitivnoj atmosferi i zajedničkom učenju.

O Life Skills programu

Cilj Life Skills programa je da vas nauči majstorstvu u svakodnevnim, životnim aktivnostima, odnosno da vas nauči kako da sve što radite radite najbolje što znate. Bilo da imate najbolju mašinu za sudove na svetu ili ne, dođite da se družimo i kroz smeh i zabavu postanemo majstori – danas majstori za pranje sudova, sutra majstori za šta god poželite.