Održana radionica tekvondoa u okviru Life Skills programa

/ / Blog / 08.02.2024

Održana radionica tekvondoa u okviru Life Skills programa

Učenici demonstrirali osnove tekvondoa

Savremena osnovna škola je bila domaćin radionice tekvondoa, koju su vodili učenici Lara i Nikola Šopić.

Radionica je bila prilika da se učesnicima predstave osnove tekvondoa, uključujući osnovne pokrete i sparing. Svi prisutni su imali priliku da se aktivno uključe i isprobaju pokrete, kao i da postavljaju pitanja o bodovanju, opremi i pravilima ovog sporta.

Učenici u ulozi trenera

Lara i Nikola su uspešno preneli svoje znanje i entuzijazam za tekvondo, pokazujući važnost praktičnog učenja i veština komunikacije. Ova radionica je pokazala kako učenici mogu biti izvrsni predavači i kako mogu da motivišu svoje vršnjake da se okušaju u novim aktivnostima.

Life Skills program priprema učenike za životne izazove

Life Skills program Savremene osnovne škole fokusira se na razvoj socijalnih, emocionalnih i praktičnih veština kod učenika, pripremajući ih za različite životne izazove. Program obuhvata niz aktivnosti dizajniranih da ojačaju samopouzdanje učenika, poboljšaju njihovu sposobnost rešavanja problema i podstaknu razvoj kreativnog mišljenja​​.

Za više zabavnog sadržaja iz Savremene osnovne škole, posletite naše društvene mreže.