Prvi sneg doneo je i pravu novogodišnju euforiju

/ / I-IV / 05.12.2023

Prvi sneg doneo je i pravu novogodišnju euforiju

Učionica IV-3 je tim povodom prva dobila novu dekoraciju

Prvi sneg je stigao, a naši učenici iz četvrtog razreda, obuzeti prazničnim duhom, dočekali su ga zajedno, kao prava porodica!

Novogodišnja dekoracija

Učionica je mesto gde đaci provode značajan deo svog vremena. Zbog toga su učenici iz IV-3 odlučili da svoj životni prostor oplemene i od njega naprave pravu pravcatu zimsku čaroliju!

Kićenje jelke postalo je prava umetnička izložba. Svaki učenik dao je svoj jedinstveni pečat, birajući boje, oblike i ukrase koji najbolje izražavaju njihovu kreativnost. Rezultat je šarena, vesela jelka koja pleni toplinom i prazničnim duhom.

Pahulje od papira uče nas o različitostima

Pahulje od papira koje su naši učenici napravili predstavljaju prave male umetničke čarolije. Iako su svi dobili iste papire i isti zadatak, krajnji rezultati bili su sasvim različiti.

U Savremenoj osnovnoj školi poštujemo razlike i podstičemo svako dete da se razvija na svoj jedinstveni način. Pravljenje pahulja od papira postalo je simbol tog poštovanja različitosti. Svaka pahulja ima svoj jedinstveni oblik i detalje, baš kao što svako dete ima svoje jedinstvene talente, interesovanja i sposobnosti.

Čekamo i ostala odeljenja da pošalju svoju novogodišnju dekoraciju. Ko zna, možda ćemo organizovati i glasanje za najlepšu učionicu!

Drugari iz IV-3 pozivaju i vas da svratite i uživate u magiji koju su stvorili.