PRVO MESTO ZA PAVLA: Mladi plivači Savremene zasijali na gradskom prvenstvu

/ / Blog / 04.03.2024

PRVO MESTO ZA PAVLA: Mladi plivači Savremene zasijali na gradskom prvenstvu

Pavle Stojanov predvodi put ka zvezdama i državnom prvenstvu

U živopisnoj atmosferi gradskog prvenstva u plivanju, održanog na bazenu „SC Novi Beograd”, Savremena osnovna škola istakla se sa 50 talentovanih učenika, demonstrirajući sportsku predanost i timski duh.

Pavle Stojanov - vodeći talenat u vodi

Pavle Stojanov, istaknuti učenik VIII-1, osvojio je prvo mesto u disciplini 50 metara kraul, sa vremenom 24,35 sekundi, čime je osigurao svoje mesto na državnom prvenstvu u Novom Sadu. Njegov uspeh, zajedno sa odličnim rezultatima Andrije Matića, Strahinje Mijatovića i Luke Macure, koji su se takođe plasirali među prvih deset, ponosno naglašava Savremenu osnovnu školu kao izvor mladih sportskih talenata. Ovaj događaj ne samo da slavi individualna dostignuća naših učenika, već jača zajedništvo i sportski duh škole.

U Savremenoj osnovnoj školi duboko smo posvećeni negovanju talenata i pružanju podrške svakom učeniku kako bi dostigao svoj puni potencijal. Pristup obrazovanju je usmeren na individualni razvoj i otkrivanje skrivenih talenata, kroz širok spektar aktivnosti i programa. Uspesi naših učenika na sportskim takmičenjima su odraz posvećenosti stvaranju okruženja u kojem se svaki talent može razviti i procvetati.

Za još lepih školskih priča, zapratite nas na društvenim mrežama.