Savremena osnovna škola ulepšala predstojeće praznike drugarima iz Vranja

/ / Blog / 29.12.2023

Savremena osnovna škola ulepšala predstojeće praznike drugarima iz Vranja

Prijateljstvo koje traje

Sećate li se divnih učenika OŠ „Bora Stanković” iz mesta Tibužde i sela Donje Trebešinje i Barelić u okolini Vranja koji su nam bili u poseti?

Učenici Savremene osnovne škole su mislili na njih i uoči predstojećih praznika, zbog čega su u saradnji sa Srednjom školom za informacione tehnologije pripremili novogodišnje paketiće prepune igračaka i slatkiša za sve učenike ove škole i njenih izdvojenih odeljenja.

Radost je veća kada se podeli

Prošle godine, učenici iz OŠ „Bora Stanković” došli su u jednodnevnu posetu Savremenoj osnovnoj školi i Srednjoj školi za informacione tehnologije sa svojim nastavnicima. Već tada sklopljena su prijateljstva koja i ove godine slavimo u susret novogodišnjim praznicima. Lutke, puzle, različite igračke, knjige i školski pribor „zasladili smo i zaslanili” najukusnijim grickalicama kako bismo ulepšali ove praznike učenicima iz Vranja i podelili sa njima zimske radosti i čarolije.

Veoma nam je drago što smo podelili radost sa drugima! Savremena osnovna škola svojim prijateljima iz Vranja želi srećnu Novu godinu i novogodišnje praznike!