Obilazak Njujorka i Vašingtona

#Savremenaekskurzija, dan 4: Upoznavanje Severne Amerike počinjemo u nezaboravnom Njujorku

/ / Ekskurzija / 27.04.2020

PONEDELJAK, 27. 4: Prepodne rezervisano za Istočnu obalu SAD

Dragi učenici,

Danas nas očekuje nešto drugačija savremena avantura i drago mi je što ćemo zajedno videti sva ova zanimljiva mesta.

Moje ime je Persida Petrović. Ja sam učiteljica u Savremenoj osnovnoj školi i vaš vodič kroz Severnu Ameriku, tačnije najlepše predele i najveće gradove Sjedinjenih Američkih Država, i egzotični Meksiko.

Jutro je rezervisano za Istočnu obalu SAD, gde ćemo obići jedinstveni i nezaboravni Njujork, centar moći – Vašington, i još nekoliko zanimljivih mesta.

Kliknite OVDE da vidite šta nas sve čeka ovog prepodneva.

Central park
Njujork
Times Square
Bela kuća
Obelisk u Vašingtonu
Vašington
Baltimor Kolorado

Dok putujemo zajedno, napravite selfi i podelite ga na društvenim mrežama koristeći hešteg #Savremenaekskurzija.

Ukoliko želite da nam se pridružite na #Savremenaekskurzija, prijavite se OVDE.

Persida Petrović

Čujemo se uskoro ponovo.