Učenica VI-2 i njen fenomenalni strip

/ / Blog / 06.02.2024

Učenica VI-2 i njen fenomenalni strip

Evo kako je Ekaterina iskoristila Global Perspectives program

Učenica Ekaterina Maksimovich iz šestog razreda stvorila je briljantan strip na engleskom jeziku

Talenat koji se neguje

U okviru Global Perspectives programa, talentovana učenica šestog razreda, Ekaterina Maksimovich, istakla se svojim izvanrednim radom. Napravila je impresivan strip na engleskom jeziku koji je privukao pažnju kako nastavnika, tako i vršnjaka.

Ekaterina je uspela da prenese priču na zanimljiv i kreativan način, koristeći se likovnim i jezičkim veštinama koje su, reklo bi se, iznad njenih godina.

Strip festival

Rad učenice Ekaterine Maksimovich je toliko kvalitetan da postoji velika verovatnoća da će biti prijavljen za prestižno takmičenje na Strip festivalu u Beogradu. Ovo takmičenje privlači talentovane strip autore iz celog regiona, a Ekaterinin strip već sada obećava da će biti ozbiljan konkurent.

Personalizovano iskustvo

Kao što znate, Savremena nudi duboko personalizovano iskustvo za svako dete. U školi se stvari sagledavaju iz ugla učenika, prepoznaju se njihove potrebe, uočavaju se njihova interesovanja i u stalnoj komunikaciji sa njima i njihovim roditeljima stvara se okruženje koje najviše pogoduje svakom detetu. Tako negujemo talente i osiguravamo da svako dete pokaže svoj pun potencijal.

Global Perspectives program u Savremenoj osnovnoj školi pruža učenicima priliku da istraže i razvijaju svoje talente, a Ekaterina je pokazala da je prava zvezda u usponu u svetu stripa. Njen rad je inspiracija i podstrek za sve učenike da slede svoje strasti i kreativnost. Želimo joj puno uspeha na predstojećem takmičenju!

Za još uzbudljivih školskih priča, zapratite nas na našim društvenim mrežama.