Prvi turnir u stonom tenisu je završen: Prenosimo utiske

/ / Kombinovani, Nacionalni, V-VIII / 08.12.2023

Prvi turnir u stonom tenisu je završen: Prenosimo utiske

Sjajna pobeda učenika VI razreda

U Savremenoj osnovnoj školi održan je uzbudljiv sportski događaj – turnir u stonom tenisu! Ovo je prvi od dva tradicionalna turnira koja se održavaju svake godine u našoj školi.

Đorđe Bojčić – zvezda stonog tenisa u našoj školi

Učestvovali su svi učenici od V do VIII razreda koji su se prijavili i ovom prilikom su pokazali svoje veštine u stonom tenisu. Bilo je uzbuđenja, smeha i napetosti tokom celog turnira, ali na kraju je jedan učenik zasenio sve ostale – Đorđe Bojčić iz VI-2!

Đorđe je pokazao izvanredno umeće, brzinu i taktiku u svojim mečevima, i na kraju je zasluženo osvojio prvo mesto. Bravo!

Čestitamo Đorđu na njegovom izvanrednom uspehu i nadamo se da će ga ova pobeda inspirisati da nastavi da razvija svoje sportske veštine. Takođe, hvala svim učesnicima na fer i sportskom takmičenju.

Naravno, ovo je samo početak sportske sezone za našu školu i biće još mnogo prilika za sve naše talentovane učenike da se takmiče i postižu velike uspehe.