Dani ljubavi u Savremenoj osnovnoj školi

/ / Blog, Cambridge, I-IV, Kombinovani, Kreativna učionica, Nacionalni, V-VIII / 09.02.2022

Dani ljubavi u Savremenoj osnovnoj školi

Tema ljubavi na široj osnovi

Povodom Dana zaljubljenih, koji se obeležava 14. februara, u Savremenoj osnovnoj školi realizovana je radionica sa odeljenjima V-2 i VI-2.

Pedagozi Nevena Radivojević i Marija Bunjevčev, koje su ovom prilikom vršile funkciju koordinatora, sa decom su razgovarale o fenomenu ljubavi, koja se na različite načine i prema različitim stvarima i bićima razvija, neguje i postoji.

Ljubav je svuda u Savremenoj

Uz izradu srca išla je i prezentacija o ljubavi, posle koje su učenici imali zadatak da nacrtaju svoje emocije koje su im se javile tokom video-snimka.

Dan zaljubljenih globalno se veliča kao dan koji slave zaljubljeni, međutim u našoj školi smo pokrenuli temu ljubavi na široj osnovi. Učenici su bili maštoviti, pa su ljubav primećivali gotovo svuda, što je i bio primarni cilj radionice.