Priredbe učenika Savremene ulepšale kraj školske godine

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 11.07.2022

Kraj još jedne uspešne školske godine obeležen na najlepši način – uz predivne priredbe učenika Savremene

Proslavili smo kraj najbolje obrazovne avanture

Učenici Savremene osnovne škole vredno su pripremali program za završnu svečanost, kako bi obradovali svoje roditelje i pokazali šta su sve naučili u još jednoj uzbudljivoj i stvarno drugačijoj školskoj godini.

Mališani su uz svoje originalne nastupe i fantastičan program pokazali da su učitelji i nastavnici Savremene i ove godine ispunili svoju misiju – da učenici sa osmehom dolaze u školu i pripreme se za nove izazove.

Iskreni dečji osmesi, ponos roditelja i zadovoljstvo učitelja i nastavnika najbolje govore o tome šta je sve urađeno u prethodnoj školskoj godini i na koji način. Mališani su prisutne iznenadili i obradovali sjajnim programom.

Recitovali su, igrali, pevali i pokazali fantastičnu energiju zajedništva.

Kao znak zahvalnosti za uspešno završenu školsku godinu, roditelji su svoju decu, učitelje i nastavnike nagradili iskrenim i glasnim aplauzima!