Life Skills program – kreativnim poklonima do osmeha svih žena oko nas!

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 08.03.2023

Life Skills program – kreativnim poklonima do osmeha svih žena oko nas!

Nežnim porukama i malim umetničkim delima do Life skills veština

Učenici Savremene osnovne škole iskoristili su sunčan dan i lep povod da svoju kreativnost izraze na najlepši način! Sa učiteljima i nastavnicima, svi učenici su imali priliku da pišu zanimljive eseje, ali i da prave čestitke i cvetne aranžmane kojima bi pokazali zahvalnost svim ženama na njihov dan.

Bilo da je reč o mami, baki, učiteljici, nastavnici, sportistkinji, inženjerki ili naučnici, naši učenici su prepoznali sve one divne kvalitete žena i pretočili ih u prava umetnička dela.

Cvetni aranžmani od krep-papira, čestitke sa najnežnijim porukama i suveniri koji će, sigurni smo, izmamiti osmeh mnogim ženama, omogućili su našim učenicima da steknu i nove veštine i ispolje svoju kreativnost.

Zato što rastemo i razvijamo se svakodnevno zahvaljujući vama – mame, bake, tetke, strine, učiteljice, nastavnice, sestre i drugarice – želimo vam najsrećniji 8. mart!