Najsavremenije obrazovanje u Srbiji! Pohvale za Peppera i Maju Ivović!

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 30.12.2022

Najsavremenije obrazovanje u Srbiji! Pohvale za Peppera i Maju Ivović!

Robot Pepper - nezamenjiva podrška nastavi

Savremena osnovna škola i LINK edu Alliance su prve u svetu koje koriste humanoidnog robota Peppera u nastavi. Humanoidni robot Pepper koristi najsavremeniju tehnologiju za interakciju sa učenicima i nastavnicima. On može da razume i prepozna ljudsku reč i pokrete, što mu omogućava da odgovara na pitanja i izvodi zadatke, a to nastavu u našoj savremenoj školi čini još kreativnijom, uz pružanje interaktivnog iskustva učenicima.

Pepper pruža pristup najnovijim tehnologijama, različitim izvorima informacija i alatima za učenje, što pomaže učenicima da steknu nova znanja i veštine i budu spremni za sve izazove sveta u kojem žive.

Pohvaljujemo koleginicu Maju Ivović za izuzetan doprinos implementaciji strategije LINK edu alijanse i odličan pedagoški rad i posvećenost nauci i radu sa decom.

Naš edukativni robot Pepper, nastavnica Maja i prijatelj naše alijanse Milan Kalinić bili su gosti Boška Jakovljevića na K-1 televiziji u emisiji „KEC na 11”.