Obilazak Južne Amerika

#Savremenaekskurzija, dan 5: Nalazimo se u Riju i idemo na našu veličanstvenu turu Južnom Amerikom

/ / Ekskurzija / 28.04.2020

UTORAK, 28. 4: Magični Rio je prva stanica na našoj turi Južnom Amerikom

Dragi moji, dobro došli na veličanstvenu turu Južnom Amerikom!

Vaš domaćin na ovom zanimljivom putu sam ja, Dragoljub Nikolić, učitelj u Savremenoj osnovnoj školi, i veoma sam srećan zbog toga što ću moći da vam pokažem neke od najlepših predela na planeti.

Ova tura počinje u prestonici karnevala, u zemlji sambe, kapuere, fudbala, prelepe prirode i kilometarskih plaža, u magičnom i vatrenom Rio de Žaneiru! Zatim ćemo skrenuti u Peru i poći tragom nestale civilizacije Inka.

A za kraj dana obećavam vam još jedno iznenađenje, za koje sam siguran da će vam se svideti.

Krenimo u istraživanje! Kliknite OVDE i pridružite mi se.

Brazil
Karneval u Riju
Kopakabana i Ipanema
Statua Hrista Spasitelja
Stadion Marakana
Peru
Priroda u Peruu
Životinje u Peruu

Tokom ove zajedničke ture Južnom Amerikom, napravite selfi i podelite ga na društvenim mrežama koristeći hešteg #Savremenaekskurzija.

Ukoliko želite da nam se pridružite na #Savremenaekskurzija, prijavite se OVDE.

Dragoljub Nikolić

Javljam vam se ponovo ubrzo.

Vaš vodič za danas,
Dragoljub Nikolić,