Sportski turnir povodom dana porodice i dana sporta

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 25.05.2022

Savremeni sportski turnir povodom Međunarodnog dana porodice i Međunarodnog dana sporta

Igra druženje i zabava u dvorištu Savremene

Kraj školske godine se bliži i tim povodom smo se kroz sportske aktivnosti zajedno sa roditeljima zabavili i proslavili kraj još jednog uspešnog polugodišta. Ovaj turnir nije organizovan samo radi zabave već je poslužio kao jedinstvena prilika da decu naučimo značaju porodice i timskom radu.

Savremena je škola koja roditelje smatra ravnopravnim partnerima u obrazovanju i vaspitanju učenika i zato smo došli na ideju da povodom Međunarodnog dana porodice i Međunarodnog dana sporta organizujemo sportski turnir i na taj način proslavimo uspešnu saradnju roditelja i škole koja je iz godine u godinu sve bolja.

Dan je protekao u divnoj atmosferi a roditelji, nastavnici i učenici su odmerili snage i pokazali svoj fer-plej u odbojci, košarci i malom fudbalu.

Učenike Savremene učimo pravim vrednostima

Savremena Osnovna Škola - Savremeni sportski turnir

Porodica predstavlja stabilnu socijalnu zajednicu u okviru koje, među njenim članovima, vlada poštovanje, međusobno uvažavanje, podela odgovornosti, poverenje i ljubav. Zato se u Savremenoj posebno posvećuje pažnja učenju dece zašto je porodica važna za sreću.

Saznanje da imate ljude na koje uvek možete računati je nešto najvrednije. Sa sigurnošću znamo da će naši učenici biti uspešni ljudi jer imaju punu podršku od strane roditelja i škole i osećaju se sigurno.

Ponosimo se činjenicom da je Savremena škola kreirana sa roditeljima jer nas sve povezuje isti cilj, a to je da omogućimo najbolje moguće obrazovanje za svakog učenika Savremene osnovne škole.