Trijumf na gradskom takmičenju iz robotike: Andrej Bovduj osvojio prvo mesto

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 22.03.2023

Trijumf na gradskom takmičenju iz robotike: Andrej Bovduj osvojio prvo mesto

Sledeća stanica – republičko takmičenje

Andrej Bovduj, talentovani učenik Osnovne škole „Savremena”, ostvario je sjajan uspeh na gradskom takmičenju iz robotike u Beogradu, osvojivši prvo mesto, i time se plasirao na republičko takmičenje. Ova prestižna manifestacija, koja okuplja buduće stručnjake iz oblasti robotike, tradicionalno se održava pod pokroviteljstvom Društva pedagoga tehničke kulture Srbije.

Srdačne čestitke upućujemo našem Andreju, kao i njegovoj predanoj nastavnici Maji Ivović, koji su zajedničkim snagama postigli ovaj izvanredni rezultat.

LINK edu Alliance pruža izvanredne mogućnosti za razvoj IT veština kod naših učenika, čime im omogućavamo da steknu neophodna znanja i kompetencije koji će im otvoriti vrata ka uspešnoj karijeri u svetu informacionih tehnologija. Kroz inovativan pristup obrazovanju, naši učenici uče kako da koriste i primenjuju savremene tehnologije u različitim oblastima, čime postaju konkurentni i spremni za izazove koje donosi budućnost.