Uspeh učenika na opštinskom takmičenju iz geografije

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 24.03.2023

Uspeh učenika na opštinskom takmičenju iz geografije

Ostvareni rezultati kao nagrada za trud i posvećenost

Učenici Savremene osnovne škole postigli su odlične rezultate na nedavno održanom opštinskom takmičenju iz geografije.

Sava Radibratović, učenik sedmog razreda, zauzeo je drugo mesto i plasirao se na gradsko takmičenje, dok je Pavle Mićić, takođe učenik sedmog razreda, ostvario značajan uspeh osvojivši treće mesto. Nažalost, učenik Pavle Stojanov nije se našao među takmičarima koji su osvojili jedno od prva tri mesta.

Sava Radibratović je ponosno izrazio svoje zadovoljstvo zbog ostvarenog uspeha, ističući da mu je geografija omiljeni predmet, te da se sa mnogo predanosti pripremao za takmičenje. Njegov trud se isplatio, pa se sada sprema za takmičenje na višem nivou. Pavle Mićić, koji je osvojio treće mesto, takođe je pokazao izuzetno znanje i sposobnosti u ovoj oblasti, ali njegov rezultat nije bio dovoljan da se plasira na gradsko takmičenje. Međutim, to ne umanjuje njegov uspeh i trud koji je uložio u pripremu za takmičenje.

Čestitamo našim učenicima i nastavniku geografije Marku Ostojiću, koji ih je pripremao za takmičenje i želimo Savi mnogo uspeha na gradskom takmičenju. Njihovi uspesi su inspiracija i podstrek za sve učenike Savremene osnovne škole da se trude i istrajno rade na svojim ciljevima.