Humanitarna organizacija za Luku Grujića

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 06.06.2022

Uspešno je sprovedena još jedna humanitarna akcija u Savremenoj! Prikupili smo novčana sredstva za lečenje Vuka Grujičića

Ponosni smo što Savremenu pohađaju đaci koji izrastaju u dobre ljude

Učenici Savremene osnovne škole i njihovi roditelji rado se odazivaju humanitarnim akcijama, svesni da njihovo malo nekome znači mnogo. Upravo zbog toga organizacija humanitarne izložbe i prikupljanje novca za malog Vuka Grujičića samo su neki od brojnih plemenitih projekata u kojima smo sa osmehom i velikom radošću učestvovali.

Uoči svečanosti povodom Dana škole u holu Dečjeg kulturnog centra postavljena je humanitarna izložba koju su priredili učenici Savremene. Kupovinom karata za priredbu bilo je moguće preuzeti neki od učeničkih radova nastajalih tokom tri meseca prikupljanja i recikliranja.

Roditelji su se ovoj humanitarnoj akciji odazvali u velikom broju i prikupili značajnu svotu novca, koji je uplaćen za lečenje i lepši život malog Vuka Grujičića.

Pohvaljujemo učenike za njihov trud i zalaganje i zahvaljujemo svima koji su se odazvali ovoj akciji. Učenici su ovim gestom pokazali veliki trud i energiju i poslali svima poruku koliko je važno brinuti o drugima.

Za nas u Savremenoj osnovnoj školi podrška drugima je jedno od osnovnih načela kojima se vodimo, jer pomažući drugima pokazujemo svetu koliko je značajno biti human i koliko akcije koje organizujemo donose sreću onima kojima je pomoć preko potrebna!