Zabavno, dinamično i korisno: Ovako izgledaju časovi informatike u Savremenoj osnovnoj školi

/ / Kombinovani, Nacionalni, Učionica bez zidova, Uncategorized, V-VIII / 20.11.2023

Mesto na kom je nastava uvek zanimljiva

Opremljeni najsavremenijom tehnologijom, u mogućnosti smo da svoje učenike uvek dodatno motivišemo za učenje, ali i za učestvovanje na takmičenjima i projektima.

Kroz kreativnost do uspeha

Učenici šestog razreda su se ovog puta na času informatike oprobali u ulozi veb-dizajnera i veb-developera. Samostalno su kreirali dinamičke sajtove i uspešno pokazali svoju kreativnost, ali i mudrost da prezentuju putem sajta svoj omiljeni brend, modnu marku, automobil, sportistu, osobu kojoj se dive, predmet ili državu.

Svi učenici su uspešno savladali gradivo, ali i dobro se zabavili.