„Zlatna sirena” i grupa muzikalnih osnovaca

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 05.05.2023

„Zlatna sirena” i grupa muzikalnih osnovaca

Još jedno priznanje za naše talentovane učenice

Učenice Osnovne škole „Savremena” još jednom su pokazale svoj talenat i muzikalnost na opštinskom takmičenju u pevanju pod nazivom „Zlatna sirena”.

Učenice starijih razreda su se 21. aprila nadmetale u kategoriji vokalna grupa pevača, kada su zajedničkim naporima uspele da osvoje drugo mesto na takmičenju koje je okupilo tri škole iz opštine u kategoriji starijih razreda.

Tim učenica koje su predstavljale našu školu činile su Irina Ubiparip (VI-2), Hajdi Gajić (VI-2), Anika Ranković (VI-2), Lara Radoičić (V-1), Vana Vlaović (V-1), Nikolina Perić (V-1), Natalia Damjanov (V-1) i Natalija Čalović (V-1).

Grupa talentovanih učenica impresionirala je žiri svojim pevačkim sposobnostima, a nama ostaje samo da im čestitamo na izvanrednom nastupu i osvojenoj nagradi na takmičenju sa dugom tradicijom. Sigurni smo da će muzika i nadarenost naših učenika doneti radost i inspiraciju svima koji ih slušaju.