Pisana reč pomera granice i gradi prijateljstva

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 09.01.2023

Pisana reč pomera granice i gradi prijateljstva

Multidisciplinarni projekat i saradnja

Učenici II-2 kraj godine su obeležili produbljivanjem poznanstva sa učenicima Osnovne škole „21. maj” u Podgorici.

Prošle godine učiteljice Danica Nikolić i Snežana Leovac održale su zajednički čas sa učenicima putem platforme „Google Meet”. Tada su đaci imali priliku da se upoznaju i predstave jedni drugima, kao i da saznaju zanimljivosti o Srbiji i Crnoj Gori. Na taj način pokazali smo da savremena tehnologija ruši sve granice koje postoje.

Ovogodišnji „susret” bio je obeležen na malo tradicionalniji način. Učiteljice su poželele da deci približe sve čari rukom pisane poruke. Pored prilike da pisanjem pisma očuvaju jedan trenutak, mališani su imali i zadatak da ih zajedno sa roditeljima pošalju.

Đacima iz Podgorice su pristigla naša pisma, te sad imamo priliku da iskusimo još jednu draž vezanu za pisanje pisama, a to je iščekivanje odgovora!