uskršnji radovi

Praznična onlajn-izložba savremenih osnovaca

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, V-VIII / 15.04.2020

Praznična onlajn-izložba savremenih osnovaca

Korpa puna šarenih jaja, čokoladni zeka, praznične pesme, likovne radionice, svečana priredba, mnogo dobre zabave i druženje sa drugarima…

Tako je trebalo da izgleda obeležavanje Uskrsa u Savremenoj osnovnoj školi, ali, nažalost, vanredne okolnosti su sprečile savremene osnovce da na uobičajeni način proslave ovaj značajni praznik.

Međutim, iako je škola prazna, a vodene bojice i četkice u vitrinama, mali kreativci nastavljaju sa stvaranjem velikih umetničkih dela.

Umetnost jača od koronavirusa

uskršnja izložba radova

Učenici četvrtog razreda Savremene osnovne škole napravili su prava mala remek-dela i jedni drugima poželeli srećan Uskrs.

Tako je nastala jedinstvena onlajn-izložba koja pokazuje da se u najmodernijoj osnovnoj školi u zemlji i regionu kriju istinski umetnici čije veštine i umeće ne mogu biti sputani ni u ovim vanrednim okolnostima.

Uskrs jeste praznik koji se praznuje sa porodicom i svim savremenim osnovcima želimo da ga proslave u krugu svojih najmilijih, uz mnogo zdravlja i veselja. S druge strane, iskreno se nadamo da ćemo se vrlo brzo videti u Savremenoj osnovnoj školi i nastaviti sa druženjem, igranjem, obrazovanjem i stvaranjem raznovrsnih umetničkih dela.

Hristos voskrese!