Savremene učenice spremne za još jedno takmičenje

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 01.03.2022

Savremene učenice spremne za još jedno takmičenje

Znanje iz gramatike na zavidnom nivou

Trud, zalaganje i znanje Savremenih učenika redovno dolazi do izražaja, posebno na takmičenjima. Svojim sjajnim rezultatima učenice petog razreda Irina Ubiparip, Anika Ranković i Mia Dupor i učenica šestog razreda Maša Pašić plasirale su se na opštinsko takmičenje iz srpskog jezika i jezičke kulture

U inspirativnom okruženju poput Savremene deca iz dana u dan otkrivaju svoje afinitete i ljubav prema određenim oblastima. Tako su učenice Irina, Anika, Mia i Maša otkrile svoje interesovanje i simpatije prema srpskom jeziku.

Zajedno su se sa nastavnicama Marijom Šaponjić i Marinom Gava vredno pripremale za opštinsko takmičenje koje će se održati u subotu, 26. februara, u OŠ ,,Radoje Domanović” na Novom Beogradu.

I urpkos produženom raspustu, učenice su pokazale inicijtivu i kroz onlajn časove sa nastavnicama nisu odustajale od priprema. Verujemo da će pokazati svoje znanje i učiniti nas ponosnima.

Nastava srpskog jezika i književnosti u Savremenoj kombinacije je tradicionalnog i modernog. Držeći se tradicionalne metodike nastave srpskog jezika i književnosti, samouvereno uvodimo savremene metode učenja gramatike kroz logičko povezivanje sa stranim jezicima, a uspesi naših učenika su rezultat uprave te dobre prakse.

ČESTO UČEŠĆE SAVREMENIH OSNOVACA NA TAKMIČENJIMA JE ODRAZ PRUŽANJA PODRŠKE UČENICIMA

Savremena je koncipirana tako da njeni učenici dobijaju vetar u leđa koji im pomaže da ispune sve svoje ambicije i ostvare zacrtane ciljeve. Pružanjem podrške Savremeni nastavnici ohrabruju učenike da se oprobaju u takmičenjima iz različitih oblasti.

Takođe učenici svojim uspesima i rezultatima jedni druge motivišu da uče i rade na sebi. Možemo se pohvaliti činjenicom da se Savremeni đaci puni samopouzdanja rado prijavljuju na takmičenja.

Srećno, drage naše učenice! Verujemo u vas.