Izlet na Adi kao kruna uspešnog završetka godine

/ / Blog, I-IV, Kombinovani, Nacionalni, Uncategorized, V-VIII / 07.06.2022

Uspešnu školsku godinu osmaci su krunisali izletom na Adi

Predivan i sunčan dan poslužio nam je za sumiranje uspomena

Za učenike Savremene Ada je bila i ostala jedno od omiljenih mesta za odmor, edukaciju, učenje u prirodi i bavljenje sportom. To je razlog što je beogradsko jezero bilo logičan izbor mesta na kom će učenici VIII-1 sa svojim drugarima provesti poslednji školski dan.

Poslednji izlet savremenih osmaka bio je pun emocija dok su prepričavali dogodovštine o godinama koje su ostale za njima. Kroz razgovor sa svojom razrednom, Majom Babić, shvatili su koliko su toga postigli i prošli zajedno.

Raduje nas činjenica da im je ovaj period života bio ispunjen osmehom, izletima, ekskurzijama i mnogobrojnim aktivnostima u kojima su pre svega uživali i negovali prijateljstva.

Puno nam je srce jer su bili sjajni, vrlo kreativni, puni želje za novim izazovima i znanjima, što se, uostalom, vidi i po ostvarenim rezultatima. Uživali su u svakom trenutku, a i mi sa njima.

Zajedno smo rasli i, kroz igru i osmeh, stekli puno novih znanja. Ponosni smo na ono što su savremeni osmaci postali – izrastaju u divne mlade ljude.

Želimo im da uživaju u budućnosti isto kao što su uživali stvarajući uspomene i postavljajući sebi visoke ciljeve i, naravno, da uživaju u predstojećem letnjem raspustu, ali i da se polako pripreme za nova iskustva i nov period života.

Ne sumnjamo da je ovo samo početak ostvarenja njihovih želja, snova i uspeha. Navijaćemo za njih i kada napuste Savremenu, a vrata škole će za njih uvek biti otvorena.